Obec Donovaly

E-mail: obec@donovaly.sk

ďalšie kontakty

Rozprávková vtáčia záhradka

V malebnom Revúckom údolí pod skalným oltárom Čierneho kameňa vytvoril pán Saniga v záhradke rodičovského domu „rozprávkovú vtáčiu záhradku“ alebo „vtáčí raj“. V modernej ekologickej terminológii je to „ekodvor“. „Vtáčí raj“ pozostáva zo 60 veľkých samorastových kŕmidiel, 123 vtáčích búdok na spanie a hniezdenie, ako aj 12 tabúľ, na ktorých sú nakreslené alebo nafotené vtáčiky. „Rozprávková vtáčia záhradka“ poskytuje operencom počas celého roka „full servis“ - plnú penziu a ubytovanie v najluxusnejších búdkach...

Operení hodovníci vo „vtáčom raji“ už poznajú svojho hostiteľa a poniektorí mu dôverujú až tak, že si slnečnicové semienka priletia vziať priamo z ruky, čo je prejav najvyššej možnej dôvery zo strany iného živočíšneho druhu... Krajšiu odmenu si hostiteľ vtáčej pospolitosti veru nemôže želať.

SK-034 74, Liptovské Revúce

Dátum vloženia: 19. 5. 2016 11:30
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 5. 2016 10:13
Autor:

Obec a občan

Navštívte tiež

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť:

TÝŽDEŇ:1934
CELKOM:538236

Aktuálne informácie od nás